Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
KFUM Trollhättan Handboll
Spelade matcher
JUNI 2019
 
14
17:00
fre
17:00    
Flickor U14, Bortamatch
 
- KFUM Trollhättan  -      
11
18:30
tis
18:30    
Pojkar U11, Syltehallen Plan 1
KFUM Trollhättan U11 - KFUM Trollhättan U12  -      
MAJ 2019
 
12
10:00
sön
10:00    
Pojkar U14, Bortamatch
 
- KFUM Trollhättan  -      
11
10:00
lör
10:00    
Pojkar U14, Bortamatch
 
- KFUM Trollhättan  -      
10
17:00
fre
17:00    
Pojkar U14, Bortamatch
 
- KFUM Trollhättan  -      
APRIL 2019
 
18
17:00
tor
17:00    
Pojkar U16-15, Bortamatch
 
- KFUM Trollhättan  -      
 
07
07:00
sön
07:00    
Flickor U14, Bortamatch
 
- KFUM Trollhättan  -      
06
12:30
lör
12:30    
Flickor U8, Torsbohallen
KFUM Trollhättans IA 2 - Partille IF Handbollsklubb13  -  20
06
07:00
lör
07:00    
Flickor U14, Bortamatch
 
- KFUM Trollhättan  -      
05
15:00
fre
15:00    
Flickor U14, Bortamatch
 
- KFUM Trollhättan  -      
03
19:00
ons
19:00    
Flickor U16-15, Torslanda Sporthall A
Torslanda HK Vit - KFUM Trollhättans IA26  -  14
03
18:45
ons
18:45    
Pojkar U14, Rosendalshallen A Göteborg
Redbergslids IK Vit - KFUM Trollhättans IA22  -  16
02
20:00
tis
20:00    
Pojkar U8, Torslanda Sporthall A
Torslanda HK Blå - KFUM Trollhättans IA20  -  20
MARS 2019
 
31
17:30
sön
17:30    
Flickor U16-15, Arena Älvhögsborg
KFUM Trollhättans IA - Mölndals HF röd17  -  18
31
16:50
sön
16:50    
Pojkar U14, Partille Arena
IK Sävehof 2 - KFUM Trollhättan  -      
31
15:05
sön
15:05    
Flickor U13, Kungälvs Idrottshall
Kungälvs HK grön - KFUM Trollhättans IA25  -  19
31
13:00
sön
13:00    
Pojkar U11, Torsbohallen
KFUM Trollhättans IA 2 - Stenungsunds HK  -      
31
12:35
sön
12:35    
Flickor U8, ÖHK-Hallen A
Önnereds HK Vit - KFUM Trollhättans IA 226  -  17
31
11:40
sön
11:40    
Flickor U14, Torsbohallen
KFUM Trollhättans IA F13 - Skövde HF Vit25  -  17
31
11:30
sön
11:30    
Pojkar U11, Partille Arena B
IK Sävehof 5 - KFUM Trollhättans IA 1  -      
31
09:30
sön
09:30    
Flickor U14, Torsbohallen
KFUM Trollhättans IA F13 - HK Country20  -  11
30
16:25
lör
16:25    
Pojkar U12, Nordby Supermarkethallen A
Strömstad HK - KFUM Trollhättan 2  -      
30
16:20
lör
16:20    
Pojkar U16-15, Arena Älvhögsborg
KFUM Trollhättan IA - Önnereds HK 210  -  21
30
15:30
lör
15:30    
Pojkar U14, Torsbohallen
KFUM Trollhättans IA - Stenungsunds HK röd22  -  35
30
15:30
lör
15:30    
Pojkar U14, Torsbohallen
KFUM Trollhättan - Stenungsund  -      
30
12:00
lör
12:00    
Pojkar U12, Nolhagahallen
Alingsås HK 1 - KFUM Trollhättan 1  -      
30
11:00
lör
11:00    
Pojkar U8, Torsbohallen
KFUM Trollhättans IA - Stenungsunds HK 1  -      
 
24
19:15
sön
19:15    
Pojkar U16-15, Arena Älvhögsborg
KFUM Trollhättan IA - Alingsås HK 216  -  37
24
17:30
sön
17:30    
Damjunior, Arena Älvhögsborg
KFUM Trollhättan IA - Skåre HK26  -  28
24
14:30
sön
14:30    
Pojkar U11, Torsbohallen
KFUM Trollhättans IA 1 - Önnereds HK Svart  -      
24
13:30
sön
13:30    
Pojkar U12, Torsbohallen
KFUM Trollhättan 1 - Ale HF  -      
24
12:30
sön
12:30    
Pojkar U12, Torsbohallen
KFUM Trollhättan 2 - Nödinge SK  -      
24
12:05
sön
12:05    
Pojkar U8, Aranäshallen B
HK Aranäs P13 - KFUM Trollhättans IA25  -  18
24
11:45
sön
11:45    
Pojkar U10, Nordbyhallen, Strömstad
 
- KFUM Trollhättan  -      
24
11:30
sön
11:30    
Pojkar U11, Kungälvs Idrottshall
Kungälvs HK Vit - KFUM Trollhättans IA 2  -      
24
11:30
sön
11:30    
Pojkar U14, Torsbohallen
KFUM Trollhättans IA - Önnereds HK Grön25  -  28
24
10:40
sön
10:40    
Pojkar U13, Torslanda Sporthall A
Torslanda HK Vit - KFUM Trollhättans IA18  -  15
24
10:30
sön
10:30    
KFUM Trollhättan - Melleruds handbollsklubb  -      
24
10:00
sön
10:00    
Flickor U11, Torsbohallen
KFUM Trollhättans IA - GF Kroppskultur 2  -      
24
09:00
sön
09:00    
Flickor U9, Färgelanda, Färgelanda sporthall
 
Sammandrag - KFUM Trollhättan  -      
23
16:55
lör
16:55    
Flickor U16-15, Lillekärrshallen Göteborg
Kärra HF 2 - KFUM Trollhättans IA19  -  15
23
14:00
lör
14:00    
Damjunior, Arena Älvhögsborg A-hall
KFUM Trollhättan - Skövde  -      
23
13:30
lör
13:30    
Flickor U8, Syltehallen Plan 1
KFUM Trollhättans IA 2 - Mölndals HF röd11  -  17
23
13:30
lör
13:30    
Pojkar U13, Torsbohallen
KFUM Trollhättans IA P12 2 - IFK Bankeryd14  -  20
23
11:00
lör
11:00    
Flickor U14, Nolhagahallen
KFUM Trollhättans IA F13 - Tibro HK22  -  9  
23
11:00
lör
11:00    
Pojkar U13, Torsbohallen
KFUM Trollhättans IA P12 2 - Skara HK13  -  12
23
09:00
lör
09:00    
Flickor U14, Nolhagahallen
Alingsås HK 2 - KFUM Trollhättans IA F1313  -  19
20
18:25
ons
18:25    
Flickor U13, Torsbohallen
KFUM Trollhättans IA - Stenungsunds HK Vit19  -  15
19
19:15
tis
19:15    
Herrjunior, Arena Älvhögsborg
KFUM Trollhättan IA - HK Aranäs blå21  -  21
 
17
16:00
sön
16:00    
Pojkar U16-15, Arena Älvhögsborg
KFUM Trollhättan IA - GF Kroppskultur 211  -  29
17
14:00
sön
14:00    
Flickor U10, Trollhättan, Torsbohallen
 
KFUM Trollhättan - Sammandrag  -      
17
13:20
sön
13:20    
Flickor U14, Odenhallen
Falköpings AIK HK 1 - KFUM Trollhättans IA F1313  -  25
17
12:30
sön
12:30    
Flickor U13, Torsbohallen
KFUM Trollhättan 2 - Skara HF VIT17  -  8  
17
12:10
sön
12:10    
Flickor U14, Odenhallen
HK Lidköping 2 - KFUM Trollhättans IA F1313  -  28
17
12:00
sön
12:00    
Flickor U11, Vänersborg
Brätte och Tibro (Träningsmatcher.), 😃 - KFUM Trollhättan  -      
17
10:00
sön
10:00    
Flickor U13, Torsbohallen
KFUM Trollhättan 2 - Skövde HF Röd22  -  13
16
16:00
lör
16:00    
Herrlag, Arena Älvhögsborg
Herrlag » 
KFUM Trollhättan - HK Lidköping
26  -  22
16
15:45
lör
15:45    
Pojkar U14, Torslanda Sporthall A
Torslanda HK Vit - KFUM Trollhättans IA22  -  23
16
15:00
lör
15:00    
Damjunior, Idrottens Hus TH 1 Lidk.
HK Lidköping F 19 - KFUM Trollhättan IA29  -  19
16
13:15
lör
13:15    
Flickor U13, Kronbergshallen, Lysekil
Lysekils HK 1 - KFUM Trollhättans IA10  -  17
16
12:30
lör
12:30    
Pojkar U11, Ängås Idrottshall
HF Orust - KFUM Trollhättans IA 2  -      
16
12:30
lör
12:30    
Pojkar U8, Torsbohallen
KFUM Trollhättans IA - Kungälvs HK23  -  27
16
11:30
lör
11:30    
Flickor U8, Torsbohallen
KFUM Trollhättans IA 2 - Kungälvs HK Vit15  -  18
16
11:00
lör
11:00    
Flickor U12, Östlyckehallen
KFUM Trollhättans IA F11 - HK Lidköping 2  -      
16
11:00
lör
11:00    
Pojkar U13, Arena Skövde A
IFK Skövde HK - KFUM Trollhättans IA P12 226  -  17
16
10:40
lör
10:40    
Pojkar U9, Älvängenhallen
Sammandrag - KFUM Trollhättan  -      
16
10:00
lör
10:00    
Pojkar U13, Arena Skövde
KFUM Trollhättans IA P12 2 - Falköpings AIK HK P1221  -  18
16
10:00
lör
10:00    
Pojkar U13, Torsbohallen
KFUM Trollhättans IA - IK Baltichov blå18  -  18
16
09:30
lör
09:30    
Flickor U12, Östlyckehallen
Alingsås HK 2 - KFUM Trollhättans IA F11  -      
13
19:15
ons
19:15    
Flickor U13, Torsbohallen
KFUM Trollhättans IA - Lysekils HK 217  -  6  
11
19:00
mån
19:00    
Herrjunior, Arena Älvhögsborg
KFUM Trollhättan IA - IK Baltichov22  -  29
 
10
17:30
sön
17:30    
Flickor U16-15, Arena Älvhögsborg
KFUM Trollhättans IA - HK Varberg12  -  15
10
16:00
sön
16:00    
Herrjunior, Sundsta Sporthall
IF Hellton Karlstad - KFUM Trollhättan IA29  -  30
10
15:20
sön
15:20    
Pojkar U8, Ale Kulturrum
Nödinge SK - KFUM Trollhättans IA23  -  21
10
14:00
sön
14:00    
Herrlag, Sundsta Sporthall
Herrlag » 
IF Hellton Karlstad - KFUM Trollhättan
26  -  27
10
13:00
sön
13:00    
Flickor U11, Färgelanda Sporthall
HK Höfers - KFUM Trollhättans IA  -      
10
12:00
sön
12:00    
Flickor U11, Färgelanda Sporthall
Lysekils HK - KFUM Trollhättans IA  -      
10
11:45
sön
11:45    
Flickor U14, Birger Sjöberg Gy
KFUM Trollhättans IA F13 - IFK Bankeryd21  -  23
10
11:10
sön
11:10    
Pojkar U12, Aktiviteten A Mölndal
Mölndals HF vit - KFUM Trollhättan 1  -      
10
11:00
sön
11:00    
Pojkar U13, Nolhagahallen
Alingsås HK 2 - KFUM Trollhättans IA17  -  8  
10
10:30
sön
10:30    
Flickor U14, Birger Sjöberg Gy
HK Brätte - KFUM Trollhättans IA F139  -  12
10
08:45
sön
08:45    
Pojkar U10, Torsbohallen 1
 
- KFUM Trollhättan  -      
09
13:30
lör
13:30    
Flickor U13, Lillekärrshallen Göteborg
Kärra HF Röd - KFUM Trollhättans IA16  -  18
09
12:00
lör
12:00    
Flickor U8, Rimnershallen A
GF Kroppskultur grön - KFUM Trollhättans IA 219  -  8  
09
11:30
lör
11:30    
Flickor U13, Lillekärrshallen
Kärra - KFUM Trollhättan  -      
09
11:30
lör
11:30    
Pojkar U11, Torslanda Sporthall A
Torslanda HK Grön - KFUM Trollhättans IA 1  -      
09
11:00
lör
11:00    
Pojkar U12, Torsbohallen
KFUM Trollhättan 2 - IK Sävehof 4  -      
09
10:00
lör
10:00    
Pojkar U14, Torsbohallen 1
KFUM Trollhättan - Bua Cup  -      
06
19:15
ons
19:15    
Pojkar U8, Torsbohallen
KFUM Trollhättans IA - GF Kroppskultur 221  -  18
 
03
17:00
sön
17:00    
Herrlag, Arena Älvhögsborg
Herrlag » 
KFUM Trollhättan - HF Team Kropps
37  -  29
03
15:15
sön
15:15    
Pojkar U13, Attarpshallen A
IFK Bankeryd - KFUM Trollhättans IA P12 219  -  16
03
15:00
sön
15:00    
Flickor U11, Nolhagahallen
Alingsås HK 2 - KFUM Trollhättans IA  -      
03
14:00
sön
14:00    
Pojkar U13, Attarpshallen A
IFK Skövde HK P07 - KFUM Trollhättans IA P12 217  -  18
03
13:10
sön
13:10    
Pojkar U14, Lexbyskolan Partille
IK Sävehof 1 - KFUM Trollhättans IA28  -  24
03
13:00
sön
13:00    
Flickor U11, Nolhagahallen
Strömstad HK - KFUM Trollhättans IA  -      
03
12:00
sön
12:00    
Pojkar U12, Torsbohallen
KFUM Trollhättan 1 - Torslanda HK Blå  -      
03
11:55
sön
11:55    
Flickor U12, Idrottens Hus TH 1 Lidk.
KFUM Trollhättans IA F11 - Tibro HK  -      
03
11:30
sön
11:30    
Pojkar U10, Spekeröd-Stenungsund
Storplan - KFUM Trollhättan  -      
03
11:00
sön
11:00    
Flickor U10, Lysekil, Kronbergshallen
 
Sammandrag - KFUM Trollhättan  -      
03
11:00
sön
11:00    
Pojkar U12, Torsbohallen
KFUM Trollhättan 2 - Kungälvs HK Vit  -      
03
10:45
sön
10:45    
Flickor U12, Idrottens Hus TH 1 Lidk.
HK Lidköping 1 - KFUM Trollhättans IA F11  -      
03
10:00
sön
10:00    
Pojkar U11, Torsbohallen
KFUM Trollhättans IA 1 - IK Sävehof 2  -      
03
09:30
sön
09:30    
Pojkar U11, Lerums gymnasium
Baltichov vit - KFUM Trollhättans IA 2  -      
02
18:30
lör
18:30    
Herrjunior, Varbergs Idrottshall
HK Varberg - KFUM Trollhättan IA23  -  22
02
15:05
lör
15:05    
Flickor U16-15, Partille Arena B
IK Sävehof 3 - KFUM Trollhättans IA19  -  24
02
13:30
lör
13:30    
Flickor U13, Stöpenhallen
HK Country - KFUM Trollhättan 216  -  19
02
12:55
lör
12:55    
Pojkar U16-15, Nordby Supermarkethallen A
Strömstad HK - KFUM Trollhättan IA27  -  17
02
12:30
lör
12:30    
Flickor U13, Stöpenhallen
HK Guldkroken Hjo - KFUM Trollhättan 22  -  20
02
11:30
lör
11:30    
Pojkar U13, Torsbohallen
KFUM Trollhättans IA - Kärra HF13  -  14
02
11:15
lör
11:15    
Herrjunior, Bollebygdsskolan
Bollebygd/Borås - KFUM Trollhättan IA22  -  25
02
10:30
lör
10:30    
Damjunior, Skara Idrottshall
Skara HF F16 - KFUM Trollhättan IA25  -  27
02
10:00
lör
10:00    
Flickor U13, Torsbohallen
KFUM Trollhättans IA - Kungälvs HK Vit15  -  11
FEBRUARI 2019
 
22
19:30
fre
19:30    
Herrlag, Hammarö Arena
Herrlag » 
IFK Hammarö - KFUM Trollhättan
31  -  31
 
17
09:00
sön
09:00    
KFUM Trollhättan Handbollsskolan - KFUM Trollhättan Handbollsskolan  -      
16
11:00
lör
11:00    
Pojkar U13, Torsbohallen
KFUM Trollhättans IA - Melleruds HK15  -  18
16
10:30
lör
10:30    
Flickor U13, Kronbergshallen
Lysekil - KFUM Trollhättan  -      
13
18:15
ons
18:15    
Flickor U13, Torsbohallen 1
Lysekil HK - KFUM Trollhättan  -      
 
10
19:00
sön
19:00    
Pojkar U16-15, Torsbohallen
KFUM Trollhättan IA - Lysekils HK19  -  15
10
17:00
sön
17:00    
Damjunior, Torsbohallen
KFUM Trollhättan IA - Lysekils HK35  -  23
10
15:00
sön
15:00    
Herrlag, Torsbohallen
Herrlag » 
KFUM Trollhättan - IF HV Tidaholm
36  -  28
09
16:30
lör
16:30    
Flickor U12, Syltehallen Plan 1
KFUM Trollhättans IA F11 - Skara HF  -      
09
15:00
lör
15:00    
Flickor U8, Nordby Supermarkethallen A
Strömstad HK - KFUM Trollhättans IA 223  -  14
09
15:00
lör
15:00    
Pojkar U8, Nolhagahallen
Alingsås HK 2 - KFUM Trollhättans IA32  -  12
09
14:00
lör
14:00    
Flickor U12, Syltehallen Plan 1
KFUM Trollhättans IA F11 - HK Country  -      
09
14:00
lör
14:00    
Pojkar U14, Torsbohallen
KFUM Trollhättans IA - Halmstad HF125  -  23
09
12:40
lör
12:40    
Pojkar U13, Nordby Supermarkethallen A
Strömstad HK - KFUM Trollhättans IA13  -  16
09
10:10
lör
10:10    
Flickor U13, Odenhallen
KFUM Trollhättan 2 - IF Hallby HK15  -  9  
09
09:00
lör
09:00    
Flickor U13, Odenhallen
Falköpings AIK HK F12 1 - KFUM Trollhättan 213  -  24
06
19:00
ons
19:00    
Flickor U16-15, Arena Älvhögsborg
KFUM Trollhättans IA - Nödinge SK28  -  21
 
03
17:30
sön
17:30    
Flickor U16-15, Arena Älvhögsborg A-hall
KFUM Trollhättans IA - Stenungsunds HK 119  -  19
03
16:30
sön
16:30    
Pojkar U13, Nolhagahallen
KFUM Trollhättans IA P12 2 - HK Country17  -  14
03
15:40
sön
15:40    
Pojkar U12, Quist Idrottshall
IK Sävehof 2 - KFUM Trollhättan 1  -      
03
15:00
sön
15:00    
Pojkar U13, Nolhagahallen
Alingsås HK 3 - KFUM Trollhättans IA P12 218  -  12
03
14:10
sön
14:10    
Pojkar U16-15, Partille Arena A
IK Sävehof 2 - KFUM Trollhättan IA31  -  12
03
13:00
sön
13:00    
Flickor U8, Torvalla Träningshall
Vetlanda HF - KFUM Trollhättans IA 118  -  11
03
12:30
sön
12:30    
Flickor U12, Torsbohallen
KFUM Trollhättans IA F11 - HK Lidköping 1  -      
03
11:55
sön
11:55    
Flickor U14, Idrottens Hus TH 1 Lidk.
KFUM Trollhättans IA F13 - Falköpings AIK HK 126  -  9  
03
11:30
sön
11:30    
Pojkar U10, Rimnershallen Uddevalla
 
- KFUM Trollhättan  -      
03
11:10
sön
11:10    
Flickor U13, Lerums gymnasium
IK Baltichov rosa - KFUM Trollhättans IA8  -  15
03
10:45
sön
10:45    
Flickor U14, Idrottens Hus TH 1 Lidk.
HK Lidköping 2 - KFUM Trollhättans IA F1312  -  23
03
10:45
sön
10:45    
Pojkar U12, Kronbergshallen, Lysekil
Lysekils HK - KFUM Trollhättan 2  -      
03
10:40
sön
10:40    
Pojkar U11, Kungälvs Idrottshall
Kungälvs HK Grön - KFUM Trollhättans IA 1  -      
03
10:20
sön
10:20    
Flickor U8, Torvalla Träningshall
Haninge HK - KFUM Trollhättans IA 119  -  7  
03
10:00
sön
10:00    
Flickor U12, Torsbohallen
KFUM Trollhättans IA F11 - Skövde HF Grön 08  -      
02
20:00
lör
20:00    
Flickor U8, Torvalla Träningshall
KFUM Trollhättans IA 1 - RP IF Linköping 18  -  25
02
17:30
lör
17:30    
Flickor U8, Torvalla Träningshall
Huddinge HK - KFUM Trollhättans IA 129  -  11
02
15:00
lör
15:00    
Pojkar U8, Torsbohallen
KFUM Trollhättans IA - GF Kroppskultur 120  -  24
02
14:30
lör
14:30    
Flickor U9, Strömstad, Gymnasiehallen
 
Sammandrag - KFUM Trollhättan  -      
02
14:00
lör
14:00    
Pojkar U11, Torsbohallen
KFUM Trollhättans IA 2 - Torslanda HK Röd  -      
02
12:30
lör
12:30    
Flickor U11, Torsbohallen
KFUM Trollhättans IA - GF Kroppskultur 1  -      
02
10:00
lör
10:00    
Flickor U11, Torsbohallen
KFUM Trollhättans IA - Alingsås HK 1  -      
JANUARI 2019
 
31
19:00
tor
19:00    
Herrlag, Guldkrokshallen A
Herrlag » 
HK Guldkroken Hjo - KFUM Trollhättan
30  -  24
29
tis
00:00    
Pojkar U13, Torsbohallen
KFUM Trollhättans IA - Vakant plats  -      
 
27
19:00
sön
19:00    
Flickor U14, Torsbohallen
KFUM Trollhättans IA F13 - HK Brätte27  -  9  
27
17:00
sön
17:00    
Flickor U13, Skövde Idrottshall
KFUM Trollhättan 2 - Skara HF VIT25  -  13
27
17:00
sön
17:00    
Flickor U14, Torsbohallen
KFUM Trollhättans IA F13 - IFK Bankeryd19  -  22
27
16:00
sön
16:00    
Flickor U13, Skövde Idrottshall
Skövde HF Röd - KFUM Trollhättan 218  -  12
27
16:00
sön
16:00    
Herrlag, Arena Älvhögsborg
Herrlag » 
KFUM Trollhättan - Uddevalla HK
31  -  32
27
15:05
sön
15:05    
Pojkar U13, Kungälvs Idrottshall
Kungälvs HK Grön - KFUM Trollhättans IA12  -  25
27
14:30
sön
14:30    
Flickor U16-15, Sporthallen, Höör
KFUM Trollhättans IA - AIK 29  -  17
27
14:00
sön
14:00    
Damjunior, Arena Älvhögsborg
KFUM Trollhättan IA - Partille IF Handbollsklubb26  -  33
27
13:10
sön
13:10    
Pojkar U12, Stora Höga Arena
Stenungsunds HK Blå - KFUM Trollhättan 2  -      
27
12:00
sön
12:00    
Pojkar U16-15, Arena Älvhögsborg
KFUM Trollhättan IA - Kungälvs HK 214  -  28
27
12:00
sön
12:00    
Pojkar U9, Nödinge Idrottshall
 
Sammandrag - KFUM Trollhättan  -      
27
10:00
sön
10:00    
Flickor U16-15, Sporthallen, Höör
HK Malmö - KFUM Trollhättans IA30  -  21
26
17:00
lör
17:00    
Pojkar U11, Torsbohallen
KFUM Trollhättans IA 2 - IK Sävehof 1  -      
26
16:00
lör
16:00    
Flickor U8, Torsbohallen
KFUM Trollhättans IA 2 - Torslanda HK Vit14  -  20
26
16:00
lör
16:00    
Flickor U16-15, Sporthallen, Höör
Höörs HK H 65 - KFUM Trollhättans IA30  -  18
26
16:00
lör
16:00    
Pojkar U8, Förbohallen Stenkullen
IK Baltichov - KFUM Trollhättans IA18  -  22
26
15:00
lör
15:00    
Pojkar U14, Torsbohallen
KFUM Trollhättans IA - HK Aranäs vit13  -  22
26
14:00
lör
14:00    
Flickor U13, Torsbohallen
KFUM Trollhättans IA - Torslanda HK Vit21  -  11
26
14:00
lör
14:00    
Herrjunior, Stenstalidshallen
IFK Kristinehamn - KFUM Trollhättan IA27  -  35
26
13:00
lör
13:00    
Flickor U16-15, Sporthallen, Höör
Önnereds HK 2 - KFUM Trollhättans IA21  -  14
26
12:30
lör
12:30    
Flickor U11, Torsbohallen
KFUM Trollhättans IA - Strömstad HK  -      
26
10:00
lör
10:00    
Flickor U11, Torsbohallen
KFUM Trollhättans IA - Alingsås HK 2  -      
26
10:00
lör
10:00    
Flickor U10, Mellerud, Rådahallen, D-hall
 
Sammandrag - KFUM Trollhättan  -      
24
19:00
tor
19:00    
Herrjunior, Arena Älvhögsborg
KFUM Trollhättan IA - Önnereds HK 224  -  32
 
20
18:00
sön
18:00    
Herrlag, Tibro Sporthall
Herrlag » 
HP Hyveln - KFUM Trollhättan
25  -  41
20
13:00
sön
13:00    
Flickor U8, Kronbergshallen, Lysekil
Lysekils HK - KFUM Trollhättans IA 219  -  17
20
12:00
sön
12:00    
Pojkar U14, Nolhagahallen
Alingsås HK 1 - KFUM Trollhättans IA21  -  18
20
11:00
sön
11:00    
Pojkar U13, Sparbankshallen Tidaholm
IF HV Tidaholm - KFUM Trollhättans IA P12 216  -  18
20
10:00
sön
10:00    
Pojkar U13, Sparbankshallen Tidaholm
Falköpings AIK HK P12 - KFUM Trollhättans IA P12 211  -  24
20
07:45
sön
07:45    
Pojkar U10, Lundbystrand
 
- KFUM Trollhättan  -      
19
17:15
lör
17:15    
Pojkar U12, Syltehallen
KFUM Trollhättan 1 - Kärra HF Röd  -      
19
16:15
lör
16:15    
Pojkar U12, Syltehallen
KFUM Trollhättan 2 - GF Kroppskultur  -      
19
14:00
lör
14:00    
Flickor U12, Östlyckehallen
Alingsås HK 2 - KFUM Trollhättans IA F11  -      
19
12:30
lör
12:30    
Flickor U12, Östlyckehallen
IFK Bankeryd - KFUM Trollhättans IA F11  -      
19
12:30
lör
12:30    
Pojkar U11, Torsbohallen
KFUM Trollhättans IA 1 - HK Aranäs gul  -      
19
12:00
lör
12:00    
Flickor U14, Syltehallen
KFUM Trollhättans IA F13 - Alingsås HK 220  -  13
19
11:30
lör
11:30    
Pojkar U8, Torsbohallen
KFUM Trollhättans IA - Önnereds HK Svart17  -  31
19
11:00
lör
11:00    
Flickor U13, Ängås Idrottshall
Orust - KFUM Trollhättans IA11  -  11
19
10:00
lör
10:00    
Pojkar U13, Torsbohallen
KFUM Trollhättans IA - Stenungsunds HK Vit24  -  13
19
09:45
lör
09:45    
Flickor U14, Syltehallen
KFUM Trollhättans IA F13 - Tibro HK18  -  14
15
19:00
tis
19:00    
Herrlag, Arena Älvhögsborg
Herrlag » 
KFUM Trollhättan - Skara HK
31  -  21
 
13
16:00
sön
16:00    
Pojkar U16-15, ÖHK-Hallen A
Önnereds HK 2 - KFUM Trollhättan IA31  -  18
13
14:50
sön
14:50    
Pojkar U13, Lexbyskolan Partille
IK Sävehof 3 - KFUM Trollhättans IA6  -  15
13
14:30
sön
14:30    
Flickor U16-15, Arena Älvhögsborg
KFUM Trollhättans IA - HK Aranäs gul15  -  17
13
13:30
sön
13:30    
Flickor U13, Vilanhallen 2
KFUM Trollhättan 2 - Tibro HK22  -  7  
13
13:30
sön
13:30    
Pojkar U8, Baltiska Träningshallen
HK Ankaret - KFUM Trollhättans IA18  -  11
13
12:30
sön
12:30    
Flickor U13, Vilanhallen 2
Skara HF LILA - KFUM Trollhättan 27  -  18
13
11:10
sön
11:10    
Pojkar U12, Lerums gymnasium
IK Baltichov vit - KFUM Trollhättan 1  -      
13
11:00
sön
11:00    
Pojkar U11, Torsbohallen
KFUM Trollhättans IA 1 - Kärra HF  -      
13
11:00
sön
11:00    
Pojkar U12, Färgelanda Sporthall
HK Höfers - KFUM Trollhättan 2  -      
13
10:00
sön
10:00    
Herrjunior, Jönköpings Idrhus E
IF Hallby HK - KFUM Trollhättan IA26  -  26
13
10:00
sön
10:00    
Pojkar U11, Torsbohallen
KFUM Trollhättans IA 2 - Backa HK  -      
13
09:00
sön
09:00    
Pojkar U8, Baltiska Träningshallen
HK Malmö - KFUM Trollhättans IA37  -  16
13
07:30
sön
07:30    
Flickor U10, Kärra HF, Angered Arena
 
Sammandrag - KFUM Trollhättan  -      
12
16:30
lör
16:30    
Pojkar U8, Baltiska Träningshallen
KFUM Trollhättans IA - Halmstad HF 117  -  27
12
15:30
lör
15:30    
Flickor U14, Torsbohallen
KFUM Trollhättans IA F13 - IF Hallby HK22  -  12
12
14:30
lör
14:30    
Flickor U11, Kronbergshallen, Lysekil
HK Höfers - KFUM Trollhättans IA  -      
12
14:30
lör
14:30    
Flickor U12, Kavelbrohallen
Skövde HF Vit - KFUM Trollhättans IA F11  -      
12
13:30
lör
13:30    
Flickor U12, Kavelbrohallen
HK Country - KFUM Trollhättans IA F11  -      
12
13:15
lör
13:15    
Flickor U11, Kronbergshallen, Lysekil
Lysekils HK - KFUM Trollhättans IA  -      
12
13:15
lör
13:15    
Flickor U14, Torsbohallen
KFUM Trollhättans IA F13 - HK Lidköping 118  -  9  
12
11:30
lör
11:30    
Flickor U13, Torsbohallen
KFUM Trollhättans IA - Strömstad HK24  -  11
12
11:25
lör
11:25    
Pojkar U13, Bortamatch
KFUM Trollhättans IA P12 2 - IFK Skövde HK18  -  20
12
10:15
lör
10:15    
Pojkar U13, Idrottens Hus A Lidk.
HK Lidköping P12 - KFUM Trollhättans IA P12 217  -  14
12
10:00
lör
10:00    
Flickor U8, Torsbohallen
KFUM Trollhättans IA 2 - Stenungsunds HK9  -  11
 
06
19:15
sön
19:15    
Herrjunior, Arena Älvhögsborg
KFUM Trollhättan IA - Kärra HF21  -  30
06
08:00
sön
08:00    
Flickor U14, Bortamatch
 
- KFUM Trollhättan  -      
05
13:00
lör
13:00    
Herrlag, Stöpenhallen
Herrlag » 
HKC78 Handbollklubb - KFUM Trollhättan
27  -  35
05
08:00
lör
08:00    
Flickor U14, Bortamatch
 
- KFUM Trollhättan  -      
04
13:00
fre
13:00    
Flickor U14, Bortamatch
 
- KFUM Trollhättan  -      
DECEMBER 2018
 
22
11:15
lör
11:15    
Pojkar U13, Torsbohallen
KFUM Trollhättans IA P12 2 - HK Country18  -  21
22
10:00
lör
10:00    
Pojkar U13, Torsbohallen
KFUM Trollhättans IA P12 2 - HK Country9  -  18
18
18:50
tis
18:50    
Pojkar U8, ÖHK Erlandssonhallen
Önnereds HK Svart - KFUM Trollhättans IA29  -  20
 
16
17:30
sön
17:30    
Herrjunior, Lillekärrshallen Göteborg
Kärra HF - KFUM Trollhättan IA31  -  24
16
16:30
sön
16:30    
Pojkar U16-15, Arena Älvhögsborg
KFUM Trollhättan IA - Ale/Nödinge24  -  18
16
15:05
sön
15:05    
Flickor U16-15, Aranäshallen B
HK Aranäs gul - KFUM Trollhättans IA22  -  20
16
14:25
sön
14:25    
Pojkar U11, Lillekärrshallen Göteborg
Kärra HF - KFUM Trollhättans IA 1  -      
16
14:05
sön
14:05    
Flickor U11, Rimnershallen A
GF Kroppskultur 1 - KFUM Trollhättans IA  -      
16
13:35
sön
13:35    
Flickor U13, Idrottens Hus TH 1 Lidk.
HK Lidköping 1 - KFUM Trollhättan 218  -  16
16
13:30
sön
13:30    
Pojkar U13, Sparbankshallen Tidaholm
KFUM Trollhättans IA P12 2 - HK Guldkroken Hjo20  -  18
16
12:55
sön
12:55    
Flickor U11, Rimnershallen A
Alingsås HK 1 - KFUM Trollhättans IA  -      
16
12:30
sön
12:30    
Pojkar U13, Sparbankshallen Tidaholm
IF HV Tidaholm - KFUM Trollhättans IA P12 223  -  12
16
12:25
sön
12:25    
Flickor U13, Idrottens Hus TH 1 Lidk.
Skövde HF Grön 07 - KFUM Trollhättan 27  -  28
16
11:50
sön
11:50    
Flickor U14, Arena Älvhögsborg A-hall
Anderstorp - KFUM Trollhättan  -      
16
11:00
sön
11:00    
Pojkar U12, Nolhagahallen
Alingsås HK 1 - KFUM Trollhättan 2  -      
16
09:30
sön
09:30    
Flickor U9, Torsbohallen 1
 
KFUM Trollhättan - Sammandrag  -      
15
14:45
lör
14:45    
Flickor U14, Torslanda Sporthall C
KFUM Trollhättans IA 2 - H43 Lund HF 314  -  26
15
14:00
lör
14:00    
Flickor U13, Skälltorpsskolan Göteborg
Backa HK Vit - KFUM Trollhättans IA13  -  16
15
13:00
lör
13:00    
Pojkar U8, Torsbohallen
KFUM Trollhättans IA - IK Baltichov26  -  11
15
12:15
lör
12:15    
Flickor U14, Torslanda Sporthall C
Torslanda HK Röd - KFUM Trollhättans IA 215  -  10
15
12:00
lör
12:00    
Pojkar U14, Torsbohallen
KFUM Trollhättans IA - Alingsås HK 116  -  18
15
11:00
lör
11:00    
Flickor U12, Billingskolan
KFUM Trollhättans IA F11 - KFUM IK Ulricehamn  -      
15
11:00
lör
11:00    
Pojkar U13, Torsbohallen
KFUM Trollhättans IA - IK Sävehof 315  -  11
15
11:00
lör
11:00    
Pojkar U10, Uddevalla
 
- KFUM Trollhättan  -      
15
10:00
lör
10:00    
Flickor U12, Billingskolan
Skövde HF Röd - KFUM Trollhättans IA F11  -      
14
19:00
fre
19:00    
Herrlag, Arena Älvhögsborg
Herrlag » 
KFUM Trollhättan - HKC78 Handbollklubb
46  -  24
 
09
17:00
sön
17:00    
Herrjunior, Torsbohallen
KFUM Trollhättan IA - IF Hallby HK20  -  27
09
13:50
sön
13:50    
Flickor U14, Ållebergshallen
Falköpings AIK HK 2 - KFUM Trollhättans IA F139  -  24
09
12:55
sön
12:55    
Flickor U8, Stora Höga Arena, Arnåsvägen 1
Stenungsunds HK - KFUM Trollhättans IA 28  -  15
09
12:40
sön
12:40    
Flickor U14, Ållebergshallen
Skövde HF Röd - KFUM Trollhättans IA F1315  -  23
09
12:40
sön
12:40    
Pojkar U14, Älvsåkershallen
HK Aranäs vit - KFUM Trollhättans IA25  -  17
09
12:30
sön
12:30    
Flickor U11, Torsbohallen 1
KFUM Trollhättan - Skara  -      
09
12:30
sön
12:30    
Flickor U13, Ulricehamns Sim & SH
KFUM IK Ulricehamn - KFUM Trollhättan 212  -  20
09
11:15
sön
11:15    
Flickor U13, Ulricehamns Sim & SH
IFK Bankeryd - KFUM Trollhättan 210  -  27
09
11:00
sön
11:00    
Pojkar U9, Nödinge idrottshall, Nödinge
 
Sammandrag - KFUM Trollhättan  -      
09
10:00
sön
10:00    
Flickor U11, Torsbohallen 1
KFUM Trollhättan F07(F08) - Tib  -      
08
14:25
lör
14:25    
Pojkar U13, Idrottens Hus TH 2 Lidk.
KFUM Trollhättans IA P12 2 - Alingsås HK 310  -  4  
08
14:00
lör
14:00    
Flickor U13, Torsbohallen
KFUM Trollhättans IA - Backa HK Vit15  -  11
08
14:00
lör
14:00    
Herrlag, Skara Idrottshall
Herrlag » 
Skara HK - KFUM Trollhättan
30  -  34
08
13:30
lör
13:30    
Flickor U16-15, Varbergs Idrottshall
HK Varberg - KFUM Trollhättans IA12  -  16
08
13:15
lör
13:15    
Pojkar U13, Idrottens Hus TH 2 Lidk.
HK Lidköping P12 - KFUM Trollhättans IA P12 211  -  21
08
12:40
lör
12:40    
Pojkar U13, Stora Höga Arena
Stenungsunds HK Vit - KFUM Trollhättans IA5  -  16
08
12:30
lör
12:30    
Pojkar U12, Torsbohallen
KFUM Trollhättan 2 - IK Sävehof 2  -      
08
12:00
lör
12:00    
Pojkar U8, Rimnershallen A
GF Kroppskultur 1 - KFUM Trollhättans IA26  -  19
08
11:30
lör
11:30    
Pojkar U11, Torsbohallen
KFUM Trollhättans IA 2 - Alingsås HK 1  -      
08
10:10
lör
10:10    
Pojkar U12, Stora Höga Arena
Stenungsunds HK Röd - KFUM Trollhättan 1  -      
08
10:00
lör
10:00    
Flickor U10, Rådahallen D-hallen, Mellerud
 
Sammandrag - KFUM Trollhättan  -      
08
10:00
lör
10:00    
Pojkar U11, Torsbohallen
KFUM Trollhättans IA 1 - HF Orust  -      
07
19:45
fre
19:45    
Flickor U14, Skövde Idrottshall
Skövde HF Vit 06 - KFUM Trollhättans IA F135  -  22
07
18:45
fre
18:45    
Flickor U14, Skövde Idrottshall
Skara HF - KFUM Trollhättans IA F1311  -  15
 
02
16:00
sön
16:00    
Herrlag, Arena Älvhögsborg
Herrlag » 
KFUM Trollhättan - HP Hyveln
30  -  24
02
15:30
sön
15:30    
Pojkar U16-15, Ale Kulturrum
Ale/Nödinge - KFUM Trollhättan IA23  -  23
02
15:15
sön
15:15    
Flickor U14, Skövde Idrottshall
KFUM Trollhättans IA F13 - HK Country13  -  17
02
14:15
sön
14:15    
Flickor U14, Skövde Idrottshall
Skövde HF Vit - KFUM Trollhättans IA F1319  -  20
02
13:30
sön
13:30    
Flickor U16-15, Hammarlunden
KFUM Trollhättans IA - Falu HK15  -  18
02
13:10
sön
13:10    
Herrjunior, ÖHK Gbg Brandservichallen
Önnereds HK 2 - KFUM Trollhättan IA19  -  19
02
12:30
sön
12:30    
Flickor U13, Syltehallen
KFUM Trollhättan 2 - HK Country20  -  20
02
10:50
sön
10:50    
Flickor U16-15, Hammarlunden
IFK Hammarö - KFUM Trollhättans IA16  -  16
02
10:40
sön
10:40    
Pojkar U12, Rosendalshallen A Göteborg
Redbergslids IK Blå - KFUM Trollhättan 2  -      
02
10:00
sön
10:00    
Flickor U13, Syltehallen
KFUM Trollhättan 2 - HK Guldkroken Hjo22  -  8  
02
10:00
sön
10:00    
Pojkar U13, Bortamatch
KFUM Trollhättans IA P12 2 - IFK Skövde HK P0715  -  7  
02
09:00
sön
09:00    
Pojkar U13, Vilanhallen 2
Skara HK - KFUM Trollhättans IA P12 25  -  10
02
08:45
sön
08:45    
Pojkar U10, Strömstad, Nordbyhallen
 
- KFUM Trollhättan  -      
01
18:20
lör
18:20    
Flickor U16-15, Hammarlunden
Melleruds HK - KFUM Trollhättans IA15  -  24
01
16:30
lör
16:30    
Pojkar U13, Arena Älvhögsborg A-hall
KFUM Trollhättans IA - Alingsås HK 212  -  14
01
15:40
lör
15:40    
Flickor U16-15, Hammarlunden
Torsby IF - KFUM Trollhättans IA12  -  30
01
15:00
lör
15:00    
Flickor U12, Skövde Idrottshall
KFUM Trollhättans IA F11 - HK Lidköping 2  -      
01
15:00
lör
15:00    
Flickor U8, Torsbohallen
KFUM Trollhättans IA 2 - Lysekils HK20  -  11
01
14:45
lör
14:45    
Damjunior, Lexbyskolan Partille
Partille IF Handbollsklubb - KFUM Trollhättan IA24  -  21
01
14:00
lör
14:00    
Flickor U12, Arena Skövde
Skövde HF Vit - KFUM Trollhättans IA F11  -      
01
14:00
lör
14:00    
Pojkar U8, Torsbohallen
KFUM Trollhättans IA - Alingsås HK 216  -  17
01
13:00
lör
13:00    
Flickor U11, Nolhagahallen
Alingsås HK 1 - KFUM Trollhättans IA  -      
01
13:00
lör
13:00    
Pojkar U14, Torsbohallen
KFUM Trollhättans IA - IK Sävehof 224  -  31
01
12:00
lör
12:00    
Pojkar U13, Torsbohallen
KFUM Trollhättans IA - Kungälvs HK Grön15  -  13
01
11:50
lör
11:50    
Flickor U13, Nordby Supermarkethallen A
Strömstad HK - KFUM Trollhättans IA11  -  21
01
11:00
lör
11:00    
Flickor U11, Nolhagahallen
GF Kroppskultur 1 - KFUM Trollhättans IA  -      
01
11:00
lör
11:00    
Pojkar U12, Torsbohallen
KFUM Trollhättan 1 - Strömstad HK  -      
01
10:00
lör
10:00    
Pojkar U11, Torsbohallen
KFUM Trollhättans IA 2 - Torslanda HK Svart  -      
NOVEMBER 2018
 
28
18:30
ons
18:30    
Flickor U16-15, Ale Kulturrum
Nödinge SK - KFUM Trollhättans IA18  -  18
 
25
16:00
sön
16:00    
Herrjunior, Arena Älvhögsborg
KFUM Trollhättan IA - IFK Kristinehamn30  -  21
25
14:50
sön
14:50    
Pojkar U11, Partille Arena B
IK Sävehof 2 - KFUM Trollhättans IA 2  -      
25
14:00
sön
14:00    
Vakant plats - KFUM Trollhättans IA  -      
25
14:00
sön
14:00    
Pojkar U8, Arena Älvhögsborg
KFUM Trollhättans IA - HK Aranäs P1311  -  28
25
13:00
sön
13:00    
Pojkar U11, Torsbohallen
KFUM Trollhättans IA 1 - Nödinge SK  -      
25
11:50
sön
11:50    
Flickor U16-15, Stora Höga Arena
Stenungsunds HK 1 - KFUM Trollhättans IA15  -  14
25
07:00
sön
07:00    
Flickor U14, Bortamatch
 
- KFUM Trollhättan  -      
24
18:00
lör
18:00    
Herrlag, Rimnershallen A
Herrlag » 
Uddevalla HK - KFUM Trollhättan
32  -  20
24
11:00
lör
11:00    
Flickor U10, Kronobergshallen, Lysekil
 
Sammandrag - KFUM Trollhättan  -      
24
10:45
lör
10:45    
Damjunior, Arena Älvhögsborg
KFUM Trollhättan IA - BK Heid21  -  19
24
07:00
lör
07:00    
Flickor U14, Bortamatch
 
- KFUM Trollhättan  -      
23
17:00
fre
17:00    
Flickor U14, Bortamatch
 
- KFUM Trollhättan  -      
23
17:00
fre
17:00    
Pojkar U16-15, Bortamatch
 
Hellton Cup - KFUM Trollhättan  -      
21
18:55
ons
18:55    
Flickor U8, Torslanda Sporthall A
Torslanda HK Vit - KFUM Trollhättans IA 228  -  8  
21
18:30
ons
18:30    
Flickor U13, Torsbohallen
KFUM Trollhättans IA - HF Orust18  -  9  
19
19:00
mån
19:00    
Pojkar U12, Färgelanda Sporthall
HK Höfers - KFUM Trollhättan 1  -      
 
18
17:20
sön
17:20    
Flickor U13, Torslanda Sporthall A
Torslanda HK Vit - KFUM Trollhättans IA16  -  24
18
15:30
sön
15:30    
Pojkar U16-15, Kungälvs Idrottshall
Kungälvs HK 2 - KFUM Trollhättan IA24  -  19
18
12:30
sön
12:30    
Flickor U13, Torsbohallen
KFUM Trollhättan 2 - Falköpings AIK HK F12 126  -  7  
18
11:30
sön
11:30    
Pojkar U12, Kungälvs Idrottshall
Kungälvs HK Vit - KFUM Trollhättan 2  -      
18
10:00
sön
10:00    
Flickor U13, Torsbohallen
KFUM Trollhättan 2 - IF Hallby HK19  -  10
18
09:00
sön
09:00    
Pojkar U14, Torsbohallen 1
VHF Läger - KFUM Trollhättan  -      
18
07:45
sön
07:45    
Pojkar U10, Stora Höga Arena
 
- KFUM Trollhättan  -      
17
16:00
lör
16:00    
Flickor U12, Attarpshallen B
IFK Bankeryd - KFUM Trollhättans IA F11  -      
17
16:00
lör
16:00    
Herrlag, Arena Älvhögsborg
Herrlag » 
KFUM Trollhättan - HK Guldkroken Hjo
25  -  31
17
15:15
lör
15:15    
Flickor U8, Torsbohallen
KFUM Trollhättans IA 2 - Strömstad HK7  -  27
17
14:30
lör
14:30    
Flickor U12, Attarpshallen B
Skövde HF Grön 08 - KFUM Trollhättans IA F11  -      
17
14:15
lör
14:15    
Pojkar U13, Torsbohallen
KFUM Trollhättans IA - Strömstad HK9  -  27
17
14:00
lör
14:00    
Pojkar U14, Stenstorpshallen
Halmstad HF1 - KFUM Trollhättans IA22  -  19
17
13:15
lör
13:15    
Pojkar U11, Torsbohallen
KFUM Trollhättans IA 2 - Baltichov blå  -      
17
12:15
lör
12:15    
Pojkar U12, Torsbohallen
KFUM Trollhättan 1 - Lysekils HK  -      
17
12:10
lör
12:10    
Flickor U9, Sommarhemmet, Uddevalla
 
Sammandrag - KFUM Trollhättan  -      
17
11:15
lör
11:15    
Pojkar U11, Torsbohallen
KFUM Trollhättans IA 1 - IK Sävehof 3  -      
17
10:00
lör
10:00    
Flickor U11, Torsbohallen
KFUM Trollhättans IA - GF Kroppskultur 2  -      
14
19:15
ons
19:15    
Flickor U13, Torsbohallen
KFUM Trollhättans IA - IK Baltichov rosa10  -  9  
13
18:45
tis
18:45    
Pojkar U12, Sommarhemmets Idrottshall
GF Kroppskultur - KFUM Trollhättan 1  -      
 
11
17:30
sön
17:30    
Flickor U16-15, Arena Älvhögsborg
KFUM Trollhättans IA - IK Sävehof 320  -  20
11
16:45
sön
16:45    
Flickor U8, Aktiviteten A Frejagatan 1 Mölndal
Mölndals HF röd - KFUM Trollhättans IA 219  -  7  
11
16:00
sön
16:00    
Pojkar U16-15, Arena Älvhögsborg
KFUM Trollhättan IA - IK Sävehof 220  -  29
11
13:30
sön
13:30    
Flickor U14, Vilanhallen 2
KFUM Trollhättans IA F13 - Skövde HF Vit 0624  -  15
11
13:30
sön
13:30    
Herrjunior, Arena Älvhögsborg
KFUM Trollhättan IA - HK Varberg22  -  31
11
13:25
sön
13:25    
Pojkar U11, Rimnershallen A
GF Kroppskultur - KFUM Trollhättans IA 1  -      
11
13:10
sön
13:10    
Pojkar U11, ÖHK Erlandssonhallen
Önnereds HK Grön - KFUM Trollhättans IA 2  -      
11
12:30
sön
12:30    
Flickor U14, Vilanhallen 2
Skara HF - KFUM Trollhättans IA F138  -  19
11
10:30
sön
10:30    
Flickor U10, Norbyhallen A, Strömstad
 
Sammandrag - KFUM Trollhättan  -      
11
08:30
sön
08:30    
Pojkar U9, Färgelanda sporthall, Färgelanda
 
Sammandrag - KFUM Trollhättan  -      
10
17:15
lör
17:15    
Pojkar U13, Lillekärrshallen Göteborg
Kärra HF - KFUM Trollhättans IA14  -  15
10
15:30
lör
15:30    
Flickor U13, Attarpshallen B
KFUM Trollhättan 2 - KFUM IK Ulricehamn2  -  22
10
15:00
lör
15:00    
Pojkar U14, Torsbohallen
KFUM Trollhättans IA - IK Sävehof 119  -  18
10
14:00
lör
14:00    
Flickor U12, Attarpshallen B
IFK Bankeryd - KFUM Trollhättan F12  -      
10
14:00
lör
14:00    
Flickor U13, Attarpshallen B
IFK Bankeryd - KFUM Trollhättan 225  -  4  
10
14:00
lör
14:00    
Pojkar U12, Torsbohallen
KFUM Trollhättan 2 - IK Baltichov vit  -      
10
12:30
lör
12:30    
Flickor U11, Torsbohallen
KFUM Trollhättans IA - HK Höfers  -      
10
11:45
lör
11:45    
Pojkar U8, Rimnershallen A
GF Kroppskultur 2 - KFUM Trollhättans IA23  -  24
10
10:00
lör
10:00    
Flickor U11, Torsbohallen
KFUM Trollhättans IA - Lysekils HK  -      
09
19:30
fre
19:30    
Herrlag, Sparbankshallen Tidaholm
Herrlag » 
IF HV Tidaholm - KFUM Trollhättan
30  -  29
05
18:30
mån
18:30    
Pojkar U16-15, Arena Älvhögsborg A-hall
KFUM Trollhättan IA - Strömstad HK15  -  22
OKTOBER 2018
 
28
17:30
sön
17:30    
Pojkar U8, Torsbohallen
KFUM Trollhättans IA - Nödinge SK14  -  17
28
17:00
sön
17:00    
Flickor U14, Syltehallen
KFUM Trollhättans IA F13 - Falköpings AIK HK 227  -  11
28
16:15
sön
16:15    
Flickor U8, Torsbohallen
KFUM Trollhättans IA 2 - GF Kroppskultur grön13  -  15
28
14:30
sön
14:30    
Flickor U14, Syltehallen
KFUM Trollhättans IA F13 - Skövde HF Röd20  -  17
28
14:00
sön
14:00    
Pojkar U12, Torsbohallen
KFUM Trollhättan 1 - Kungälvs HK Grön  -      
28
13:50
sön
13:50    
Herrjunior, Aranäshallen A
HK Aranäs blå - KFUM Trollhättan IA29  -  25
28
13:00
sön
13:00    
Flickor U11, Nolhagahallen
Alingsås HK 2 - KFUM Trollhättans IA  -      
28
11:00
sön
11:00    
Flickor U11, Nolhagahallen
Strömstad HK - KFUM Trollhättans IA  -      
28
08:45
sön
08:45    
Pojkar U10, Torsbohallen 1
 
KFUM Trollhättan -   -      
27
17:15
lör
17:15    
Flickor U12, Torsbohallen
KFUM Trollhättans IA F11 - KFUM IK Ulricehamn  -      
27
14:50
lör
14:50    
Pojkar U14, Stora Höga Arena
Stenungsunds HK röd - KFUM Trollhättans IA26  -  15
27
14:45
lör
14:45    
Flickor U12, Torsbohallen
KFUM Trollhättans IA F11 - Skövde HF Röd  -      
27
13:30
lör
13:30    
Flickor U13, Trädgårdsstadens Sporthall
KFUM Trollhättan 2 - HK Lidköping 118  -  20
27
13:30
lör
13:30    
Pojkar U13, Torsbohallen
KFUM Trollhättans IA P12 2 - HK Country6  -  7  
27
13:15
lör
13:15    
Pojkar U16-15, Kronbergshallen, Lysekil
Lysekils HK - KFUM Trollhättan IA21  -  24
27
12:30
lör
12:30    
Damjunior, Skövde Idrottshall
Skövde HF FA - KFUM Trollhättan IA37  -  22
27
11:00
lör
11:00    
Pojkar U13, Torsbohallen
KFUM Trollhättans IA P12 2 - HK Guldkroken Hjo10  -  14
27
10:40
lör
10:40    
Pojkar U12, Stora Höga Arena
Stenungsunds HK Vit - KFUM Trollhättan 2  -      
27
10:00
lör
10:00    
Flickor U13, Trädgårdsstadens Sporthall
Skövde HF Grön 07 - KFUM Trollhättan 29  -  19
24
18:50
ons
18:50    
Flickor U13, Mimershallen A Kungälv
Kungälvs HK Vit - KFUM Trollhättans IA3  -  17
24
16:30
ons
16:30    
Flickor U13, Bortamatch
Kungälv HK - KFUM Trollhättan  -      
22
18:50
mån
18:50    
Pojkar U11, Sparråshallen
Kungälvs HK Grön - KFUM Trollhättans IA 1  -      
 
21
16:10
sön
16:10    
Flickor U16-15, Torsbohallen
KFUM Trollhättans IA - Kärra HF 214  -  20
21
14:45
sön
14:45    
Flickor U13, Granngården
KFUM Trollhättans IA - Kärra HF Röd18  -  9  
21
14:45
sön
14:45    
Flickor U8, Torsbohallen
KFUM Trollhättans IA 1 - Skara HF12  -  16
21
13:30
sön
13:30    
Flickor U14, Skälltorpsskolan Göteborg
Backa HK - KFUM Trollhättans IA 221  -  10
21
13:30
sön
13:30    
Pojkar U14, Granngården
KFUM Trollhättans IA - Torslanda HK Vit18  -  21
21
12:05
sön
12:05    
Pojkar U8, Kungälvs Idrottshall
Kungälvs HK - KFUM Trollhättans IA26  -  17
21
12:00
sön
12:00    
Pojkar U13, Lerums gymnasium
IK Baltichov blå - KFUM Trollhättans IA14  -  18
21
11:30
sön
11:30    
Pojkar U12, Älvängenhallen
Ale HF - KFUM Trollhättan 1  -      
21
10:00
sön
10:00    
Flickor U14, Skälltorpsskolan Göteborg
KFUM Trollhättans IA 2 - IK Sävehof 19  -  30
21
09:00
sön
09:00    
Flickor U8, Torsbohallen
KFUM Trollhättans IA 1 - H43 Lund HF 210  -  20
20
14:50
lör
14:50    
Flickor U14, Skälltorpsskolan Göteborg
HK Ankaret 2 - KFUM Trollhättans IA 227  -  10
20
14:30
lör
14:30    
Flickor U8, Torsbohallen
KFUM Trollhättans IA 1 - Stenungsunds HK 217  -  9  
20
11:30
lör
11:30    
Pojkar U11, Granngården
KFUM Trollhättans IA 1 - Baltichov vit  -      
20
10:30
lör
10:30    
Pojkar U12, Granngården
KFUM Trollhättan 2 - Nödinge SK  -      
20
09:30
lör
09:30    
Pojkar U11, Granngården
KFUM Trollhättans IA 2 - Kungälvs HK Vit  -      
20
09:00
lör
09:00    
Flickor U10, Stora Höga arena, Stora Höga
 
Sammandrag - KFUM Trollhättan  -      
19
19:15
fre
19:15    
Herrlag, Arena Älvhögsborg
Herrlag » 
KFUM Trollhättan - IFK Hammarö
28  -  28
18
19:00
tor
19:00    
Herrjunior, Arena Älvhögsborg
KFUM Trollhättan IA - Bollebygd/Borås21  -  22
17
19:00
ons
19:00    
Damjunior, Arena Älvhögsborg
KFUM Trollhättan IA - Skara HF F1626  -  16
 
14
17:30
sön
17:30    
Herrlag, Rimnershallen A
Herrlag » 
HF Team Kropps - KFUM Trollhättan
21  -  29
14
16:40
sön
16:40    
Pojkar U11, Torslanda Sporthall C
Torslanda HK Blå - KFUM Trollhättans IA 1  -      
14
16:20
sön
16:20    
Flickor U8, Kungälvs Idrottshall
Kungälvs HK Vit - KFUM Trollhättans IA 215  -  14
14
15:40
sön
15:40    
Herrjunior, Förbohallen Stenkullen
IK Baltichov - KFUM Trollhättan IA26  -  22
14
15:25
sön
15:25    
Flickor U11, Rimnershallen A
GF Kroppskultur 2 - KFUM Trollhättans IA  -      
14
13:40
sön
13:40    
Flickor U16-15, Aktiviteten A Mölndal
Mölndals HF röd - KFUM Trollhättans IA16  -  17
14
13:35
sön
13:35    
Flickor U14, Idrottens Hus TH 1 Lidk.
HK Lidköping 1 - KFUM Trollhättans IA F1312  -  22
14
13:30
sön
13:30    
Pojkar U8, Lundby Strand 1 Göteborg
KFUM Trollhättans IA - IFK Malmö HF20  -  18
14
12:25
sön
12:25    
Flickor U14, Idrottens Hus TH 1 Lidk.
IF Hallby HK - KFUM Trollhättans IA F1310  -  18
14
10:30
sön
10:30    
Pojkar U8, Lundby Strand 1 Göteborg
HK Ankaret 2 - KFUM Trollhättans IA15  -  22
14
10:00
sön
10:00    
Pojkar U13, Torsbohallen
KFUM Trollhättans IA - Torslanda HK Vit11  -  15
13
15:00
lör
15:00    
Pojkar U8, Lundby Strand 1 Göteborg
HP Warta - KFUM Trollhättans IA27  -  17
13
13:00
lör
13:00    
Pojkar U16-15, Rimnershallen A
GF Kroppskultur 2 - KFUM Trollhättan IA27  -  18
13
12:30
lör
12:30    
Flickor U13, Torsbohallen
KFUM Trollhättan 2 - Skara HF LILA15  -  5  
13
12:20
lör
12:20    
Pojkar U11, Skälltorpsskolan Göteborg
Backa HK - KFUM Trollhättans IA 2  -      
13
10:15
lör
10:15    
Flickor U13, Kronbergshallen, Lysekil
Lysekils HK 2 - KFUM Trollhättans IA3  -  13
13
10:00
lör
10:00    
Flickor U13, Torsbohallen
KFUM Trollhättan 2 - Tibro HK11  -  8  
 
07
18:00
sön
18:00    
Herrjunior, Arena Älvhögsborg
KFUM Trollhättan IA - IF Hellton Karlstad21  -  22
07
16:00
sön
16:00    
Herrlag, Arena Älvhögsborg
Herrlag » 
KFUM Trollhättan - IF Hellton Karlstad
28  -  22
07
15:00
sön
15:00    
Flickor U16-15, Torsbohallen 1
KFUM Trollhättans IA - IFK Malmö HF20  -  6  
07
12:15
sön
12:15    
Flickor U13, Syltehallen
KFUM Trollhättans IA - Lysekils HK 116  -  5  
07
12:15
sön
12:15    
Pojkar U14, ÖHK Gbg Brandservichallen
Önnereds HK Grön - KFUM Trollhättans IA21  -  18
07
10:00
sön
10:00    
Flickor U8, Syltehallen
KFUM Trollhättans IA 2 - Önnereds HK Vit13  -  25
07
09:15
sön
09:15    
Flickor U16-15, Torsbohallen
KFUM Trollhättans IA - Huddinge HK8  -  20
06
15:00
lör
15:00    
Damjunior, Arena Älvhögsborg
KFUM Trollhättan IA - HK Lidköping F 1924  -  26
06
14:15
lör
14:15    
Pojkar U16-15, Nolhagahallen
Alingsås HK 2 - KFUM Trollhättan IA29  -  18
06
13:45
lör
13:45    
Flickor U16-15, Torsbohallen
KFUM Trollhättans IA - IK Sävehof 211  -  18
02
17:00
tis
17:00    
Flickor U13, Syltehallen Plan 1
KFUM Thn U12 - KFUM Thn U13  -      
SEPTEMBER 2018
 
30
17:30
sön
17:30    
Flickor U16-15, Arena Älvhögsborg
KFUM Trollhättans IA - Torslanda HK Vit13  -  17
30
14:00
sön
14:00    
Damjunior, Sundsta Sporthall
Skåre HK - KFUM Trollhättan IA21  -  24
29
14:15
lör
14:15    
Pojkar U13, Rådahallen D, Mellerud
Melleruds HK - KFUM Trollhättans IA20  -  14
29
13:30
lör
13:30    
Flickor U8, Lexbyskolan Partille
Partille IF Handbollsklubb - KFUM Trollhättans IA 211  -  15
29
13:00
lör
13:00    
Herrlag, Idrottens Hus A Lidk.
Herrlag » 
HK Lidköping - KFUM Trollhättan
25  -  34
29
12:30
lör
12:30    
Pojkar U14, Torsbohallen
KFUM Trollhättans IA - Redbergslids IK Vit16  -  25
29
12:00
lör
12:00    
Pojkar U8, Stora Höga Arena
Stenungsunds HK 1 - KFUM Trollhättans IA23  -  16
29
11:00
lör
11:00    
Flickor U13, Torsbohallen
KFUM Trollhättans IA - Kungälvs HK grön18  -  13
 
23
12:00
sön
12:00    
Flickor U13, Stora Höga Arena
Stenungsunds HK Vit - KFUM Trollhättans IA5  -  15
22
11:00
lör
11:00    
Pojkar U8, Torsbohallen
KFUM Trollhättans IA - Torslanda HK Blå11  -  21
 
16
16:20
sön
16:20    
Pojkar U12, Serneke Arena Gräs ?? GBG
KFUM Trollhättan - Vet ej än  -      
16
13:40
sön
13:40    
Pojkar U12, Serneke Arena Gräs ?? GBG
Vet ej än - KFUM Trollhättan  -      
16
08:00
sön
08:00    
Flickor U14, Bortamatch
 
- KFUM Trollhättan  -      
15
13:40
lör
13:40    
Pojkar U12, Serneke Arena Gräs 3 GBG
KFUM Trollhättan - Redbergslids IK 2  -      
15
10:20
lör
10:20    
Pojkar U12, Serneke Arena Gräs 3 GBG
Torslanda HK 2 - KFUM Trollhättan  -      
15
08:00
lör
08:00    
Flickor U14, Bortamatch
 
- KFUM Trollhättan  -      
14
19:00
fre
19:00    
Pojkar U12, Serneke Arena Gräs 3 GBG
IFK Kristianstad 2 - KFUM Trollhättan  -      
14
16:00
fre
16:00    
Flickor U14, Bortamatch
 
- KFUM Trollhättan  -      
 
09
08:00
sön
08:00    
Pojkar U16-15, Bortamatch
Tibro med flera - KFUM Trollhättan  -      
08
16:30
lör
16:30    
Herrlag, Lundbystrand 1
Herrlag » 
KFUM Trollhättan - IK Celtic
16  -  24
08
12:20
lör
12:20    
Herrlag, Lundbystrand 1
Herrlag » 
GIK Wasaiterna U - KFUM Trollhättan
26  -  9  
07
18:40
fre
18:40    
Herrlag, Lundbystrand 1 GBG
Herrlag » 
Kuststadens HK 2 - KFUM Trollhättan
19  -  14
AUGUSTI 2018
 
28
18:30
tis
18:30    
Pojkar U16-15, Arena Älvhögsborg A-hall
KFUM Trollhättan - Kroppskultur  -      
 
26
14:30
sön
14:30    
Herrlag, Arena Älvhögsborg A-hall
Herrlag » 
KFUM Trollhättan - Skara HK
28  -  20
JUNI 2018
 
17
12:30
sön
12:30    
Pojkar U11, Uddevalla
Junicupen - KFUM Trollhättan  -      
16
14:45
lör
14:45    
Flickor U16-15, Rimnershallen, Uddevalla
 
Junicupen - KFUM Trollhättan Lag 2  -      
16
08:00
lör
08:00    
Pojkar U11, Uddevalla
Junicupen - KFUM Trollhättan  -      
15
15:00
fre
15:00    
Flickor U14, Bortamatch
 
- KFUM Trollhättan  -      
 

Partners
Välkommen till vår hemmaplan

Vädret Trollhättan